You may be interested in…
Copia T2114-07 Oval End Table
Product Details
| Dimensions | 22″W x 26″D x 24″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 55.88cm W x 66.04cm D x 60.96cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel insert on top |
| Construction & Features | metal tube frame and legs |
| Construction & Features | levelers |
Copia T2114-75 Demilune Sofa Table
Product Details
| Dimensions | 50″W x 18″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 127cm W x 45.72cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | 5mm tempered clear glass w/ 1″ bevel insert on top |
| Construction & Features | metal tube frame and legs |
| Construction & Features | levelers |
Stratton T4481-03 Rectangular End Table
Other
| 1 drawer | Yes |
|---|---|
| 1 bottom wood shelf | Yes |
| levelers | Yes |
| weight capacity: 50 lbs for top and 100 lbs for shelf | Yes |
Stratton T4481-73 Rectangular Sofa Table
Other
| 3 removable wood baskets | Yes |
|---|---|
| levelers | Yes |
| weight capacity: 200 lbs for top | Yes |