You may be interested in…
Hadleigh T5558-34 Shaped Accent End Table
Product Details
| Dimensions | 29″W x 24.75″D x 25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 73.66cm W x 62.87cm D x 63.5cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
| Construction & Features | floor protectors |
Hadleigh T5558-52 Nesting Cocktail Table
Product Details
| Dimensions | 37″W x 31.5″D x 18″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 93.98cm W x 80.01cm D x 45.72cm H |
| Construction & Features | including one smaller table (33x25x15) with the same features of the large one |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | wood stretcher |
| Construction & Features | floor protectors |
Hadleigh T5558-75 Demilune Sofa Table
Product Details
| Dimensions | 61.75″W x 16″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 156.84cm W x 40.64cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 2 fixed middle and bottom wood shelves |
| Construction & Features | floor protectors |