Fire Relief Supply Drive > Drop-Off Details
You may be interested in…
Hadleigh T5558-05 Round End Table
Product Details
| Dimensions | 24″W x 24″D x 25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 60.96cm W x 60.96cm D x 63.5cm H |
| Construction & Features | 1 top drawer |
| Construction & Features | tinted drawer w/french dovetail in front & english in back |
| Construction & Features | side mount ball bearing guides |
| Construction & Features | sealed case piece |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
| Construction & Features | floor protectors |
Hadleigh T5558-34 Shaped Accent End Table
Product Details
| Dimensions | 29″W x 24.75″D x 25″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 73.66cm W x 62.87cm D x 63.5cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 1 fixed bottom wood shelf |
| Construction & Features | floor protectors |
Hadleigh T5558-75 Demilune Sofa Table
Product Details
| Dimensions | 61.75″W x 16″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 156.84cm W x 40.64cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | wood top |
| Construction & Features | 2 fixed middle and bottom wood shelves |
| Construction & Features | floor protectors |